הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול מנהלת שותפויות עם מספר אוניברסיטאות בחו"ל המציעות הזדמנויות לימוד בינלאומיות לסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים בטכניון.

המוסד האקדמי היחיד בישראל שחבר ברשת הגלובלית של אוניברסיטת Yale לניהול מתקדם. החברות ברשת מאפשרת לסטודנטים בתכנית השתתפות בקורסים אינטנסיביים של שבוע אחד (GNAM), המתקיימים בו זמנית במספר אוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם. סטודנטים מהאוניברסיטאות המשתתפות יכולים להשתתף בקורסים אלה בכל אחת מהאוניברסיטאות האחרות. הרשת גם מספקת קורסי למידה מרחוק, ומאפשרת גישה למאגר של אירועי לימוד (case studies) במגוון נושאים שהוכנו על ידי חוקרים באוניברסיטאות החברות ברשת.

לצפייה בסרטון שבוע GNAM שנערך בארץ – לחצו כאן

תכנית ה MBA בטכניון כוללת קורס ״פרויקט אסטרטגיה״ שנלמד במשותף עם בית הספר האירופאי לעסקים ESCP בפאריס, וכולל עבודת צוות משותפת בישראל ובצרפת.

סמינר משותף לחדשנות ויזמות מתקיים גם עם בית הספר Rady לניהול באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו.

לתכנית קשרים עם התכנית למנהל עסקים בקורנל-טק , Jacobs Technion–Cornell Institute , מיזם משותף בין הטכניון לבין אוניברסיטת קורנל שנוסד בשנת 2011.

הטכניון שותף עם אוניברסיטת שאנטו (Shantou University) במחוז גואנגדונג בסין . יחד עם התמיכה של קרן לי שינג (Li Ka Shing Foundation), הם הקימו את המכון הטכנולוגי של גואנגדונג-הטכניון, Guangdong-Technion Institute of Technology, (בסינית: 广东 以色列 理工学院) בשנת 2015, המתמקד במחקר וחדשנות בתחומי ההנדסה ומדעי החיים.

בתאריכים 27-28.11.19 (14:00-20:30) התקיימה סדנא עם סטודנטים מצטיינים מפינלנד (אוניברסיטת אלטו) שמתעניינים בתחום היזמות.
בסדנא השתתפו 12 סטודנטים מפינלנד (https://www.aaltofellows.com) ועוד 15 סטודנטים מתכניות ה MBA של הטכניון. המרצים היו פרופ' עדו ערב מהטכניון, ופרופ' פיטר קלי מאלטו.