בין סיפורי ההצלחה שלנו:

ירון עברון, רועי ביק – Moovit

Moovit (במקור TranzMate) הוא יישום סלולרי שפותח על ידי בוגרי MBA בטכניון ירון עברון, רועי ביק, ​​וניר ארז, שנועדו לסייע למשתמשים לשפר את תכנון הנסיעה שלהם בתחבורה ציבורית. היישום מספק מידע בזמן אמת על מסלולים ושירותים, כולל שטח פנוי, ומשמשת כ -20 מיליון נוסעים בכ -600 ערים, ב -55 מדינות ברחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 2012, וגייסה קרוב ל -100 מיליון דולר ממשקיעים. אורי לוין, ממייסדי וויז, חבר במועצת המנהלים של מוביט.

ד"ר ירון דניאלי  – Alcobra

Alcobra, שנוסדה על ידי בוגר הטכניון, ד"ר ירון דניאלי, מפתחת תרופה לטיפול בהפרעות קוגניטיביות, כגון הפרעות קשב וריכוז. ד״ר דניאלי רשם את החברה בנאסד"ק במאי 2013 וגייס 25 מיליון דולר בהנפקה הראשונית. בהנפקה השנייה באוקטובר 2013 גייס עוד 38 מיליון דולר. אלקברה מוערכת כיום ב -220 מיליון דולר, עם יתרת מזומנים של מעל 60 מיליון דולר.

Energix Avi Levinger

אסי לוינגר – Energix

בוגר הטכניון אסי לוינגר, מכהן כמנכ"ל אנרג'יקס מאז נוסדה בשנת 2009. החברה שואפת להיות מפיקה עצמאית מובילה בתחום החשמל, על ידי פיתוח ויישום של פרויקטים בתחום האנרגיה המתחדשת ופיקוח על פעילותם העסקית. אנרג'יקס היא חברה ציבורית עם שווי שוק של כ 140  מיליון ש״ח.

PolyTouch Ofek Levin

אופק ולנה לוין – PolyTouch

בוגרי הטכניון, לנה ואופק לוין, הקימו את PolyTouch ב -2009 עם אריק לוי, לאחר שזכו בתחרות BizTec של הטכניון ב -2007. הם פיתחו את PatchAssist TM, מכשיר להכנסת רשת שינוי כחלק מהפעולות כדי לתקן את הרניאס. PatchAssist קיבל אישור ה- FDA תוך 50 ימים לאחר הגשת הבקשה. בשנת 2012, PolyTouch נרכשה על ידי Covidian תמורת $ 30 מיליון דולר, והמייסדים השיקו חברה חדשה, ViaSurgical, אשר מייצרת מוצר משלים ל PatchAssist.